Választás 2018

Választás 2018 1
| Fotó: MTI, Mohai Balázs |

A Budapest Beacon összegyűjtötte a százhat egyéni választókerület képviselőjelöltjeit. Az országgyűlési választás napján ugyanezen az oldalon részletesen beszámolunk az eredményekről.

Összeállítottunk egy táblázatot, melybe mind a 106 egyéni választókerület képviselőjelöltjeit felvittük. A listát folyamatosan frissítjük – például az esetleges visszalépések miatt –, április 8-án, az országgyűlési választás napján pedig ugyanezen az oldalon részletesen beszámolunk az eredményekről.

  • A jelenlegi országgyűlési képviselők nevét csupa NAGYBETŰVEL írtuk, az általunk érdekesebbnek tartott választókerületet pedig pirossal jelöltük.
  • Az a választókerület, amelyikben három jelenlegi képviselő indul, automatikusan megkapta a piros színt.
  • NAGYBETŰVEL szedtük azokat a választókerületeket is, amelyben a Közös Ország Mozgalom (KOM) megbízásából közvélemény-kutatás készült arról, melyik jelölt lehet a Fidesz legesélyesebb kihívója. Az adott sorban az illető politikust csillaggal* jelöltük. Az ilyen választókerületeket szintén automatikusan pirossal jelöltük.
  • A KOM megbízásából készült kutatások nagy százaléka a hódmezővásárhelyi időközi polgármester-választás előtt készült.
  • Az Összefogás Párt nem tévesztendő össze a Kell az Összefogás Párttal, lásd Júdea Népe Front és Júdeai Népfront.

A táblázat az alábbi képre kattintva felugróablakban jelenik meg. A kurzorral görgethetik vízszintesen, illetve függőlegesen is, a jobb felső sarokban lévő keresőmezőben pedig névre, választókerületre, és jelölőszervezetre is rákereshetnek.

Választás 2018
VálasztókerületBudapest esetén a kerület, vidék esetén a választókerület központjaFidesz-KDNPJobbikMSZP-PMDKEgyüttLMPMKKPMomaMomentumEgyéb pártjelöltFüggetlen
BUDAPEST 1.Az I. és az V. kerület teljesen, a VIII. és a IX. kerület egy-egy részeHOLLIK ISTVÁN (KDNP)Losonczy Pál---Csárdi Antal*Horváth András----
Budapest 2.A XI. kerület egy részeSIMICSKÓ ISTVÁN (KDNP)Bardócz-Tódor András-Gy. Németh Erzsébet-Kreitler-Sas MátéFischer Roland-Bedő DávidBenyovszky Gábor (Magyar Munkáspárt); Petre-Varga Fruzsina Zsuzsanna (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt)-
Budapest 3.A II. és a XI. kerület egy-egy része, a XII. kerület teljesenGULYÁS GERGELY (Fidesz)GYÖNGYÖSI MÁRTON-Bauer Tamás-Hajdu MáriaKovács Gergely-Kádár Barnabás Áron--
BUDAPEST 4.A II. és a III. kerület egy-egy részeVARGA MIHÁLY (Fidesz)Kovács Tamás-Niedermüller Péter*-Ungár PéterJuhász Veronika-Benedek MártonArató István (Magyar Munkáspárt)-
Budapest 5.A VI. és a VII. kerület teljesenBajkai István (Fidesz)Stummer János-OLÁH LAJOS-Moldován LászlóDöme Zsuzsanna----
BUDAPEST 6.A VIII. és a IX. kerület egy-egy részeKOCSIS MÁTÉ (Fidesz)DÚRÓ DÓRA-Ara-Kovács Attila*Baranyi KrisztinaJakabfy Tamás*Racskó Gábor-Cseh KatalinJakab Tamás (MIÉP); Konczos László József (Magyar Munkáspárt); Schauber Krisztina (Kell az Összefogás Párt); Suda Dezső (Iránytű Párt)-
Budapest 7.A XIII. kerület egy részeHarrach Tamás (KDNP)Magvasi AdriánHISZÉKENY DEZSŐ (MSZP)--Kerékgyártó IstvánSebő Ferenc-Hajnal Miklós--
Budapest 8.A XIV. kerület egy részeJelen Tamás (Fidesz)SZÁVAY ISTVÁNTÓTH CSABA (MSZP)--Barta JánosVictora Zsolt-Szücs AttilaSzentpáli Kolos (Magyar Munkáspárt)-
Budapest 9.A X. és a XIX. kerület egy-egy részeGyörgy István (Fidesz)Tubák IstvánBURÁNY SÁNDOR (MSZP)--DEMETER MÁRTA--Tölcsér BorbálaKara Sándor (Iránytű Párt); Kerezsi László (Magyar Munkáspárt); Kovács Csaba (Nemzeti Együttműködés és Megbékélés Párt); Lantos Tivadar (Hajrá Magyarország Párt); Pálfi Margit Erzsébet (Közös Nevező 2018); Postásné Balázs Ildikó Ilona (Lendülettel Magyarországért); Závoczki Tibor (MIÉP)-
Budapest 10.A III. kerület egy részeMenczer Erzsébet (Fidesz)Z. KÁRPÁT DÁNIELSZABÓ TIMEA (PM)---Tóth Imre-Donáth AnnaPapp László Árpád (Lendülettel Magyarországért); Póznik György Csaba (Iránytű Párt)-
Budapest 11.A IV. és a XIII. kerület egy-egy részeZsigmond Barna Pál (Fidesz)HEGEDŰS LÓRÁNT GÉZÁNÉ-VARJU LÁSZLÓ-Kanász-Nagy MátéPaizs Miklós-Molnár TiborAgócs János (Tenni Akarás Mozgalom); Derecskei Magdolna (Rend és Elszámoltatás Párt); Fehérvári Zsolt István (Magyar Munkáspárt); Fuglovics-Hedvicsek Sándor (Origó Párt); Galyas István (Kell az Összefogás Párt); Gulyás Lászlóné (Hajrá Magyarország Párt); Horváth József (Magyarországi Cigánypárt); Mészárosné Pércsi Anita (MIÉP); Mónus Katalin (Közös Nevező 2018); Sedon Béla (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Vinter Andrea (Elégedett Magyarországért Mozgalom)HORVÁTH IMRE
Budapest 12.A IV. kerület egy része, a XV. kerület teljesenLÁSZLÓ TAMÁS (Fidesz)Gyenes Géza-Hajdu László-Szilvágyi LászlóPálmai Attila-Krisztics Bianka IlonaHonti Richárd (Közös Nevező 2018); Majoros István (Rend és Elszámoltatás Párt); Mihály László (Magyar Munkáspárt); Móricz Eszter (Lendülettel Magyarországért); Parragh Lajos (Kell az Összefogás Párt)-
Budapest 13.A XIV. kerület egy része, a XVI. kerület teljesenSZATMÁRY KRISTÓF (Fidesz)Tokody Marcell--Vajda ZoltánMizsei László---Csomor Judit (Netpárt); Derecskei Anita (Közös Nevező 2018); Koch János (Magyar Munkáspárt); Molnár Mikeás (Lendülettel Magyarországért); Schiller Katalin (Iránytű Párt); Szántai Péter (Rend és Elszámoltatás Párt); Tánczos Tamás (Nemzeti Együttműködés és Megbékélés Párt); Tóthné Farkas Anita (MIÉP)-
Budapest 14.A X. kerület egy része, a XVII. kerület teljesenDUNAI MÓNIKA (Fidesz)SZILÁGYI GYÖRGYLukoczki Károly (MSZP)--SCHMUCK ERZSÉBET--Tóth EndreFléger István Tamás (Magyar Munkáspárt); Genetheim Barbara Éva (Nemzeti Együttműködés és Megbékélés Párt); Kelemenné Jancsó Mónika (Rend és Elszámoltatás Párt); Radics Tibor (Közös Nevező 2018)-
BUDAPEST 15.A XVIII. kerület teljesenKUCSÁK LÁSZLÓ (Fidesz)Makai TiborKUNHALMI ÁGNES* (MSZP)------Földényi György (Lendülettel Magyarországért); Kozma Tímea (Szegény Emberek Magyarországáért Párt); Majoros Málna (Közös Nevező 2018); Megyes Zoltán István (Magyar Munkáspárt); Mervel Zsolt (Családok Pártja); Nagy Gábor László (Hajrá Magyarország Párt); Pilán László (MIÉP); Szabó Balázs (Iránytű Párt)-
Budapest 16.A XIX. kerület egy része, a XX. kerület teljesenFöldesi Gyula (Fidesz)Bencsik JánosHILLER ISTVÁN (MSZP)--Ferenczi István--Teveli DalmaDeli Károly (MIÉP); Fehér Máté József (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Grubicska Bettina (Haladó Magyarországért Párt); Márton Kálmán (Értünk Értetek); Papp Zoltán (Lendülettel Magyarországért); három további jelölt bejelentve-
Budapest 17.A XXI. és a XXIII. kerület teljesenNÉMETH SZILÁRD (Fidesz)Bereczki Miklós--SZABÓ SZABOLCS-Soltész Szilvia Nikolett--Andrásfai-Szerencse Ödön (MIÉP); Bokor Sándor (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Bossányi Edina (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Csaja Józsefné (Rend és Elszámoltatás Párt); Grubicska Gyuláné (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Grubicska Kitti (Haladó Magyarországért Párt); Honti-Majoros Ildikó (Közös Nevező 2018); Kállai József (Kell az Összefogás Párt); Kovács Enikő (Iránytű Párt); Nagy-Kovács Géza (Elégedett Magyarországért Mozgalom); Palczert Alexandra Petra (Családok Pártja); Soós Réka Anna (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Szalai Imre (Netpárt); Sztojka Ferenc (Minden Szegényért Párt); Tóthné Király Beáta (Összefogás Párt); Wolf József (Magyar Munkáspárt)-
BUDAPEST 18.A XI. kerület egy része, a XXII. kerület teljesenNÉMETH ZSOLT (Fidesz)STAUDT GÁBORMolnár Gyula* (MSZP)--Pitz DánielHotz Antal-Orosz AnnaSzeibert Márton (Aquila Párt)-
BARANYA 1.PécsCSIZI PÉTER (Fidesz)Fogarasi Gábor---Keresztes László LórántNagy Richárd-Nemes BalázsBauer János (MIÉP); Szeghy Mária (A Haza Pártja); Varga Dávid (Szegény Emberek Magyarországért Párt)Mellár Tamás*
Baranya 2.PécsHOPPÁL PÉTER (Fidesz)Gyimesi Gábor-Nagy FerencBerkecz BalázsHohn KrisztinaMartos CsongorTukora GáborKörömi AttilaBogolin Csaba (MIÉP); Kulcsár Jánosné (Összefogás Párt); Lovasné Parczen Gabriella (A Haza Pártja); Rajczi Klára (Kell az Összefogás Párt); Varga István (Magyarországi Cigánypárt); Vasvári Ametiszt Rita (Családok Pártja)Bíró Károly
Baranya 3.MohácsHARGITAI JÁNOS (KDNP)Szőcs Norbert-Lukács János-Bosnyák András---Antal-Haszonics Hajnalka (Összefogás Párt); Buzgó Krisztina (Hátrányos Helyzetűek Pártja); Horváth József (Magyar Munkáspárt); Kóródiné Sárközi Rita (Magyarországi Cigánypárt); Lakatos Csaba (Családok Pártja); Lőrinczné Németh Marianna Sarolta (Hajrá Magyarország Párt); Mihálovics Ibolya (A Mi Pártunk); Orsós Erzsébet (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Prim Géza (FKgP); Szaksz Adrienn Zsanett (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Winkler Roland (Haladó Magyarországért Párt)-
Baranya 4.SzigetvárNagy Csaba (Fidesz)Andrics AlizVass Péter-Rajnai AttilaAngyal Károly TiborIván Petra-Gergely AttilaAntal Gábor (Összefogás Párt); Balázs Gréta Nikolett (Családok Pártja); Baráth Józsefné (MIÉP); Bihari Márk (Magyarországi Cigánypárt); Fazakas András (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Gálné Szerző Magdolna (Hajrá Magyarország Párt); Hidalmási Dávid Zoltán (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Kozmáné Szenttamási-Nagy Klára (Origó Párt); Mahmood Vanda (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Németh István (FKgP); Orbán Kálmán Péter (Magyar Munkáspárt); Ordas József (Új Magyar Front Mozgalom Párt); Paizs Béla (A Mi Pártunk); Resch Éva Anna (A Haza Pártja)Alpár György
Bács-Kiskun 1.KecskemétSALACZ LÁSZLÓ (Fidesz)Lejer Zoltán-Szőkéné Kopping Rita-Vágó GáborKordik SzabolcsKárolyi ZoltánSzarvas Koppány BendegúzBrem László (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Iváncsó Anikó (Origó Párt); Tormási György (MIÉP)-
Bács-Kiskun 2.KecskemétZOMBOR GÁBOR (Fidesz)Radics TivadarKirály József (MSZP)--Tóth Szilárd--Bodrozsán AlexandraCsernus Viktorné (Magyar Munkáspárt); Vidám Mária (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt)-
Bács-Kiskun 3.KalocsaFONT SÁNDOR (Fidesz)Suhajda KrisztiánAngeli Gabriella (MSZP)--Kerpács Rezső--Környei BalázsCsatlós Gábor (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Jakab Gáborné (Közösen Egymásért Demokratikus Néppárt); Jakab László József (Összefogás Párt); Kárpárti Róbert (Kell az Összefogás Párt); Kőrös Gusztáv Tibor (Minden Szegényért Párt); Lakatos Ferenc (Tenni Akarás Mozgalom); Nyutali Norbert (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Rostás Attila (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt)Tóth Tibor
Bács-Kiskun 4.KiskunfélegyházaLEZSÁK SÁNDOR (Fidesz)Kollár LászlóHorváth Tamás (MSZP)--Kis-Szeniczey KálmánBodor Sándor-Tabajdi PéterBorbásné Keresztes Márta (Magyar Munkáspárt); Gál László Szabolcs (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Gál Róbert Zoltán (Összefogás Párt); Kiss Viktor (MIÉP); Szimandl Noémi (Családok Pártja)-
Bács-Kiskun 5.KiskunhalasBÁNYAI GÁBOR (Fidesz)FARKAS GERGELY-Molnár László-Midi Melánia--Takács ZoltánBalla Ivett (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Burai Martin (Közösen Egymásért Demokratikus Néppárt); Kolompár Roland (Minden Szegényért Párt); Kolompár Titanilla (Tenni Akarás Mozgalom); Radics Károly (Kell az Összefogás Párt); Szabadi István (Új Magyar Front Mozgalom Párt); Tián Pál László (Értünk Értetek)Németh Szilveszter
Bács-Kiskun 6.BajaZSIGÓ RÓBERT (Fidesz)Grünfelder ZoltánHajdú Miklós (MSZP)--IKOTITY ISTVÁN--Béni KornélAlmási Terézia (Családok Pártja); Antal Krisztián (Nemzeti Együttműködés és Megbékélés Párt); Dinókné Kőrös Anita (Összefogás Párt); Kalapos Mária (Magyar Munkáspárt); Kurucz Nikolett (Minden Szegényért Párt); Mányoki Réka (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Sánta Olivér (Tenni Akarás Mozgalom); Tumó György (FKgP); Zsemberiné Katona Margit Erika (Kell az Összefogás Párt)-
Békés 1.BékéscsabaHerczeg Tamás (Fidesz)Kocziha Tünde-Nagy-Huszein Tibor-Kovács Katalin IldikóBabinszki Péter-Almási IstvánFrülich Nóra (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Juhász István Richárd (Összefogás Párt) Kovács Sabrina (Jó Út Magyar Polgári Párt); Lakatos Erika (Magyarországért Demokratikus Párt); Megyeri Kitti (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Sarvak Robert (MIÉP); Serbné Dobi Katalin Erzsébet (Hajrá Magyarország Párt); Szabó Attila (Tenni Akarás Mozgalom); Szegedi Éva (Családok Pártja); Szegedi Zoltán (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Zsibrita András (A Haza Pártja)Csurár Ibolya; Faragó Anett
Békés 2.BékésDANKÓ BÉLA (Fidesz)Samu Tamás Gergő-Kondé Gábor-Bencsik Mihály--Babinszki BenceÁsós Tibor (Magyarországi Cigánypárt); Balogh Mónika (Tenni Akarás Mozgalom); Balogh Sándor (Nemzeti Együttműködés és Megbékélés Párt); Bátori Tilla Beáta (Netpárt); Béres József (Rend és Elszámoltatás Párt); Csömör Ágostonné (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Csuta Éva (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Fábián Csaba János (Haza Mindenkié Párt); Fábián Kata Ildikó (Családok Pártja); Farkas Rebeka (Összefogás a Civilekért Párt); Gombos Jenő (A Haza Pártja); Husvéth Gabriella (Kell az Összefogás Párt); Jónás Zoltánné (Szegényekért Párt); Kerekes Anikó (Európai Cigányok Demokratikus Pártja); Lakatos Erika (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Mezei Éva (Magyarországért Demokratikus Párt); Mezei Tibor (A Mi Pártunk); Oláhné Seres Timea Mária (Demokrata Párt); Pereiné Vékony Ilona (Összefogás Párt); Rádai Alex (Jó Út Magyar Polgári Párt); Rádai Éva (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Rádai Jenőné (Iránytű Párt); Sarvak-Iván Ildikó (MIÉP); Szilágyi Renáta (Hajrá Magyarország Párt); Tóth István Zoltánné (Közös Nevező 2018)-
Békés 3.GyulaKOVÁCS JÓZSEF (Fidesz)Dévényi-Dabrowsky GézaPluhár László (MSZP)--Szabó László--Nagy ZoltánBalogh Krisztián (Tenni Akarás Mozgalom); Biró István (FKgP); Buza Márk (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Fábián Tibor (Haza Mindenkié Párt); Ficz Gyula (Magyarországi Cigánypárt); Jakab Evelin (Magyarországért Demokratikus Párt); Jakab Ildikó (Jó Út Magyar Polgári Párt); Kásler Árpád (A Haza Pártja); Kis Mónika (Családok Pártja); Molnár Kitti (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Nagy Norbert (Kell az Összefogás Párt); Oláh Zsolt (Demokrata Párt); Rádai Cristopher (Iránytű Párt); Rostás Benjámin (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Süveges Bernadett (Szegényekért Párt); Tóth Róbert Tamás (Hajrá Magyarország Párt); Vasas Mónika (Összefogás Párt); Vojtela Enikő (Netpárt)-
Békés 4.OrosházaSIMONKA GYÖRGY (Fidesz)Szabó ErvinFüvesi Sándor (MSZP)-Bod TamásNémeth Sándor--Sebők ÉvaBalogh Menyhértné (Kell az Összefogás Párt); Bátori Tibor Győzőné (Rend és Elszámoltatás Párt); Bodóczki Imre (MIÉP); Csurár János (Magyarországért Demokratikus Párt); Csurár József (Jó Út Magyar Polgári Párt); Faragó Lajos (Magyarországi Cigánypárt); Faragó Zoltán (Demokrata Párt); Gál Ferenc (Magyar Munkáspárt); Hegedűs Rebeka (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Kálmándi Nándor (Netpárt); Mezei Roland Mihály (FKgP); Nagy Aliz (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Nagyné Kovács Marianna (Iránytű Párt); Németh Norbert (Fiatalok és Idősek Társadalmi Integrációja Párt); Palkó Noémi (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Rácz Erika (Összefogás Párt); Seres Róbert (Tenni Akarás Mozgalom); Szendrei Szilvia (Hajrá Magyarország Párt); Tóth Zoltánné (A Haza Pártja); Turcsán Zsolt Attila (Közlekedő Polgárok Pártja); Turó Zsigmond Jenő (Szegény Emberek Magyarországért Párt)Kecskeméti Zsuzsanna
BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN 1.MiskolcCSÖBÖR KATALIN (Fidesz)Jakab Péter-Debreczeni József-Csoma László--Szopkó TiborGóbis József Tamás (Elégedett Magyarországért Mozgalom); Gönczi Pál (Netpárt); Gulyás Ferenc (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Hallgató László (Rend és Elszámoltatás Párt); Horváth Amanda (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Király Zsolt Ferenc (Értünk Értetek); Kovács László (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Miczi Róbert (Kell az Összefogás Párt); Munkácsi Miklós Gábor (Közös Nevező 2018); Oláh Benjámin (Lendülettel Magyarországért);
Orosz Imre Tibor (Magyar Munkáspárt); Pacsuta Istvánné (Családok Pártja); Pusztai Gergő (Haza Mindenkié Párt); Simon László (Összefogás Párt); Szitai Béláné (Közösen Egymásért Demokratikus Néppárt); Tóth György István (Magyarországi Cigánypárt); Török Enikő (Egyenlőség Roma Párt); Vargáné Papp Judit (Hátrányos Helyzetűek Pártja); Vágó Norbert (MIÉP)
Fodor Zoltán; Molnár Péter
Borsod-Abaúj-Zemplén 2.MiskolcHubay György (Fidesz)Pakusza ZoltánVARGA LÁSZLÓ (MSZP)------Bari Andrásné (Lendülettel Magyarországért); Bendik Tamás (MIÉP); Botos Ferenc (Magyarországi Cigánypárt); Dányi Józsefné (Elégedett Magyarországért Mozgalom); Dányiné Lakatos Zsanett (Minden Szegényért Párt); Fekete Márk (Közös Nevező 2018); Fodor Viktória Éva (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Fülöp József Istvánné (Magyar Munkáspárt); Galyas Nikoletta (Kell az Összefogás Párt); Ignácz Csaba (Családok Pártja); Kemény Anikó (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Kormos Károly János (Szegényekért Párt); Kovács Imre József (Iránytű Párt); Kovács Marcell (Nemzeti Együttműködés és Megbékélés Párt); Lakatos Krisztián (Egyenlőség Roma Párt); Szakos Zoltán (Összefogás Párt)Cseh László
Borsod-Abaúj-Zemplén 3.ÓzdRIZ GÁBOR (Fidesz)Farkas Péter Barnabás-Varga GergőBáder JózsefKoleszár István--Kovács JózsefAradi Dániel (Magyarországért Demokratikus Párt); Ádám Krisztián (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Bakos Klaudia (Összefogás Párt); Beri Csaba (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Dányi Alex (Minden Szegényért Párt); Gulyásné Gulyás Beáta (Lendülettel Magyarországért); Gunia Nikoletta (Origó Párt); Gyuricska István (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Harkály Csaba (Jó Út Magyar Polgári Párt); Harkály Zsolt (Tenni Akarók Magyarországi Pártja); Horváth Marcell (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Imriné Pál Jusztina (Nemzeti Együttműködés és Megbékélés Párt); Jaskó Dániel (Közösen Egymásért Demokratikus Néppárt); Káló János (Kell az Összefogás Párt); Káló Zsoltné (Elégedett Magyarországért Mozgalom); Kissné Eőry Mária (Netpárt); Kissunyi István (MIÉP); Kónya Béla (Magyar Munkáspárt); Kovács Ágnes (Közös Nevező 2018); Kovács Sándor Ottó (A Haza Pártja); Lakatos László Leon (Családok Pártja); Lázi Attila (Egyenlőség Roma Párt); Molnár Sándor (Élhetőbb, Boldog Magyarországért Párt); Ribárszki Anna (Rend és Elszámoltatás Párt); Skultéty Roland (Haladó Magyarországért Párt)-
Borsod-Abaúj-Zemplén 4.SajószentpéterDEMETER ZOLTÁN (Fidesz)EGYED ZSOLTGÚR NÁNDOR (MSZP)-Elek ZsófiaÜveges Gábor--Győri GyulaCseh Tibor (MIÉP); Forray Zsolt (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Galyas Renáta (Kell az Összefogás Párt); Glonczi Anita (Magyarországi Cigánypárt); Grespik Larisza (Demokrata Párt); Horváth Henrietta (Nemzeti Együttműködés és Megbékélés Párt); Horváth Tamás (Jó Út Magyar Polgári Párt); Kardos Mihály (Magyar Munkáspárt); Kiss Mihály (Tenni Akarók Magyarországi Pártja); Kótai Natália Ágnes (Minden Szegényért Párt); Kriston Zoltán (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Kulin Beáta (Iránytű Párt); Lukács Attila (Értünk Értetek); Moczó Csilla (Magyarországért Demokratikus Párt); Molnár Mária (Családok Pártja); Nagy Eleonóra (Egyenlőség Roma Párt); Ortó Gyula (Összefogás Párt); Ragályi János (Rend és Elszámoltatás Párt); Rácz-Baranyai Julianna (Közös Nevező 2018); Rigó István (Dolgozók Magyarországi Pártja); Szegőné Kiss Tímea (Elégedett Magyarországért Mozgalom); Vízi Janka Erika (Új Magyar Front Mozgalom Párt); Zsoldos Zsolt József (Szegény Emberek Magyarországért Párt)-
Borsod-Abaúj-Zemplén 5.SátoraljaújhelyHÖRCSIK RICHÁRD (Fidesz)Mikola Gergely-Zaveczki TiborSzabó MihályKöteles László--Pencz András SomaBalázsné Horváth Szandra (Jó Út Magyar Polgári Párt); Balogh Marianna (Egyenlőség Roma Párt); Beke Tibor (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Budai Gábor Zoltán (Magyarországi Cigánypárt); Dancsó János Tamás (A Mi Pártunk); Galyas Dorina (Kell az Összefogás Párt); Galyas Róbert (Magyarországi Demokratikus Párt); Győrfi Zoltán (Fiatalok és Idősek Társadalmi Integrációja Párt); Horváth András (Iránytű Párt); Horváth Dániel (Nemzeti Együttműködés és Megbékélés Párt); Horváth Dezső (Magyar Munkáspárt); Horváth Jenő (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Juhász László (Összefogás Párt); Kindrusz-Zsiros Viktória (Családok Pártja); Mihály Viktória (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Nótár Zoltán (Minden Szegényért Párt); Pataky Klaudia (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Székely Ferenc (MIÉP); Szemán Miklós (Elégedett Magyarországért Mozgalom); Taksásné Nagy Zsuzsanna (Közös Nevező 2018); Ulicsni Bianka (Közlekedő Polgárok Pártja); Zádori Péter (Tenni Akarás Mozgalom)-
Borsod-Abaúj-Zemplén 6.TiszaújvárosKoncz FerencBiró LászlóPap Zsolt (MSZP)--Tarnai Gábor---Ádám Zoltán (Közös Nevező 2018); Balázs Erik (Jó Út Magyar Polgári Párt); Dányi Zoltán (Kell az Összefogás Párt); Herczeg Orsolya (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Irhás György (Minden Szegényért Párt); Jakab Rita (MIÉP); Kindák Zoltán (Netpárt); Kiss János (Rend és Elszámoltatás Párt); Kozma János (Magyarországon Éló Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Kozma-Tóth Zsanett (Összefogás Párt); Mogyorósi Anikó (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Pacsuta Márk (Családok Pártja); Rontó Oszkárné (Magyarországi Cigánypárt); Sóváriné Bukta Erika (Demokrata Párt); Szukenyik Klaudia (Szegényekért Párt)-
Borsod-Abaúj-Zemplén 7.MezőkövesdTÁLLAI ANDRÁS (Fidesz)Lukács AttilaKormos Anna (MSZP)-Kiss TamásAmbrus Gyöngyi---Bial József (Rend és Elszámoltatás Párt); Bruncz Piroska (Netpárt); Farkas István (Egyenlőség Roma Párt); Fritsch Ferencné (Közösen Egymásért Demokratikus Néppárt); Juhász Pál (Családok Pártja); Kaiserné Soós Bernadett (Összefogás Párt); Katona Anett (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Kovács Péter (Tenni Akarók Magyarországi Pártja); Lakatos István (Szegényekért Párt); Ládi István (Magyarországi Cigánypárt); Nagy Richárd (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Nyerges József (Haza Mindenkié Párt); Sebők Alexandra (Elégedett Magyarországért Mozgalom); Száraz Istvánné (Minden Szegényért Párt); Szilágyi Sándor (MIÉP); Szűcs Lajos (Magyar Munkáspárt); Tokár Andrásné (Közös Nevező 2018)Ambrusné Salap Szilvia
CSONGRÁD 1.SzegedBartók Csaba (Fidesz)Tóth PéterSZABÓ SÁNDOR* (MSZP)--Bodrog ZoltánPál Anna-Mihálik EdvinKirály Renáta (Kell az Összefogás Párt); Kovács Zsófia (Családok Pártja); Kovácsné Pácsa Tünde (Összefogás Párt); Kozák Dávid (Magyarországi Cigánypárt); Nyári-Nagy Ildikó (Értünk Értetek); Ottlakán Péter (Szegény Emberek Magyarországért Párt)-
Csongrád 2.SzegedB. NAGY LÁSZLÓ (Fidesz)Fackelmann IstvánJoób Márton (MSZP)-Györgyey JánosTessényi JuditPose Rozalinda-Boros-Gyevi GergelyKrizsán Klára (Közös Nevező 2018)-
Csongrád 3.SzentesFARKAS SÁNDOR (Fidesz)Szabó Zoltán Ferenc-Eörsi MátyásDombi GáborD’Elia Viktor--Hegedűs BarnabásBartók Gyula Szilveszter (Közös Nevező 2018); Bene Gábor (Nemzetegyesítő Mozgalom); Demeter István (Tenni Akarás Mozgalom); Gila Ádám (Rend és Elszámoltatás Párt); Kasler Sándor (A Haza Pártja); Mihály Alexandra (Magyarországi Cigánypárt); Mihály József Tibor (MIÉP); Rostás Dávid Tivadar (Összefogás a Civilekért Párt); Tusz Andrea (Hajrá Magyarország Párt)Ornyik Imre
Csongrád 4.HódmezővásárhelyLÁZÁR JÁNOS (Fidesz)Kiss AttilaRója István (MSZP)--Pongrácz GergelyFarkas Tamás--Kaszab Zsolt István (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Nagy Gyula Imréné (Magyar Munkáspárt); Szimandl János (Családok Pártja); Szimandl Tamás (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Szimandlné Nagy Ibolya (Összefogás Párt)-
Fejér 1.SzékesfehérvárVARGHA TAMÁS (Fidesz)Tóth Nóra Tímea-Ráczné Földi Judit-Rákosi Judit---Bernáth Anett (Összefogás Párt); Bertók-Varga Viktória (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Botos Gergő (MIÉP); Erdős Ferenc (Magyar Munkáspárt); Lakatos Viktor (Elégedett Magyarországért Mozgalom); Vágner Olivér (Családok Pártja)-
Fejér 2.SzékesfehérvárTÖRŐ GÁBOR (Fidesz)Fazakas AttilaHorváth András (MSZP)--Perneczky László--Tóth PéterKotsis Dóra (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Pusztai Zoltán (Minden Szegényért Párt); Takácsné Vágó Viktória (Családok Pártja); Vágó Csaba (Összefogás Párt); Veres Péter (Magyar Munkáspárt)-
Fejér 3.BicskeTESSELY ZOLTÁN (Fidesz)Varga László BélaSzilágyi László (PM)--Szatmári Ildikó--Molnár DánielFehér Norbert (Összefogás Párt); Győri Zoltán (MIÉP); Horváth Levente (Szegény Emberek Magyarországért Párt)-
FEJÉR 4.DunaújvárosGALAMBOS DÉNES (Fidesz)PINTÉR TAMÁS*-Mezei Zsolt-Illéssy István--Kaszó RóbertCsajbók Lóránt Ákos (Magyar Munkáspárt); Dankó István (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Dankó Lajos (Kell az Összefogás Párt); Dankóné Balog Ilona (Elégedett Magyarországért Mozgalom); Dóczi Zsuzsanna (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Kovács János (Minden Szegényért Párt) Környei-Papp Tamás (Nemzeti Együttműködés és Megbékélés Párt); Maár Tünde (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Szalai Mária (Tenni Akarás Mozgalom); Szele Zoltán (Összefogás Párt)-
Fejér 5.SárbogárdVARGA GÁBOR (Fidesz)Árgyelán János-Szilveszterné Nyuli IlonaSzigetvári ViktorLapos Péter---Berényi Imre (Magyar Munkáspárt); Dajbukát Balázs (Értünk Értetek); Dudás Albert (Kell az Összefogás Párt); Góman Erika (Európai Cigányok Demokratikus Pártja); Hegedüs Csaba (Tenni Akarás Mozgalom); Horváth Krisztián (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Horváth Sándor (Magyar Vállalkozók és Munkaadók Pártja); Huszti Józsefné (Minden Szegényért Párt); Kerekes Attila (Közösen Egymásért Demokratikus Néppárt); Kolompár Attila (Egyenlőség Roma Párt); Kolompár Krisztina (Elégedett Magyarországért Mozgalom); Kolompár László (Magyarországi Cigánypárt); Kővári Márk (Tenni Akarók Magyarországi Pártja); Majláth László (A Mi Pártunk); Németh István (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Pekács Milán (Origó Párt); Rozmán Tamás (MIÉP); Tóth Csaba (Összefogás Párt); Ulveczki Réka (Hátrányos Helyzetűek Pártja); Vitéz-Farkas Ferenc (Demokrata Párt)-
Győr-Moson-Sopron 1.GyőrSIMON RÓBERT BALÁZS (Fidesz)Fodor Roland-Glázer Tímea-Jenei Ferenc--Molnár JózsefÁbrahám Tibor (A Haza Pártja); Balogh Gyula (Tenni Akarás Mozgalom); Csonka Mihály (A Mi Pártunk); Dobai János Iván (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Finta Violetta (Origó Párt); Horváth Éva (Mi Nők Párt); Kelemen István Péter (MIÉP); Milkovics Attila (Magyar Munkáspárt); Regdon Erika (Magyar Munkáspárt); Szőke Hedvig Erzsébet (Családok Pártja); Tivadari Mária (Kell az Összefogás Párt); Tóth Máté (Szegény Emberek Magyarországért Párt)-
Győr-Moson-Sopron 2.GyőrKARA ÁKOS (Fidesz)Menyhárt MiklósGreguss András (MSZP)--Takács András--Liszi NorbertFarsang Edit Mária (Közös Nevező 2018); Galó József (A Mi Pártunk); Mészáros Károly (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Pintérné Fejes Edina Katalin (Összefogás Párt); Pongráczné Truczán Matild (Családok Pártja); Szabó János (Új Magyar Front Mozgalom Párt); Szelenszkyné Mónus Éva (Rend és Elszámoltatás Párt); Szendi Gábor (Iránytű Párt); Szomódi Zsuzsanna (Kell az Összefogás Párt); Szőke Géza (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Tóth Viktória (Netpárt)-
Győr-Moson-Sopron 3.CsornaGYOPÁROS ALPÁR (Fidesz)MAGYAR ZOLTÁN-Szabó Zoltán-Molnár Ferenc--Budai ZsaklinBedecs Amália (Összefogás Párt); Csóka Richárd (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Farkas István Zoltán (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Karaffa László (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja)-
Győr-Moson-Sopron 4.SopronBarcza Attila (Fidesz)Brenner KolomanPóczik Roland (MSZP)--Szakács GyulaTichy-Rács József-Supka-Kovácsné Holzhofer TündeBabos Zoltán (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Guba Anikó (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Horváth Skolasztika (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Kádár Katalin Margit (Összefogás Párt); Nyúl-Tóth Gábor (Kell az Összefogás Párt)-
Győr-Moson-Sopron 5.MosonmagyaróvárNAGY ISTVÁN (Fidesz)Jávor MiklósBogyai Zsolt-Deschelak Károly FerencGoda Bálint ZsoltNagy Péter Krisztián--Deák János (Értünk Értetek); Gősi Melinda (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Joó András (Hajrá Magyarország Párt); Kuzmits Ferenc (Családok Pártja); Márkus János (FKgP); Nagy Ádám (Magyar Munkáspárt); Oláh Cintia Virgínia (Magyar Demokratikus Unió); Pintér Zoltán (Összefogás Párt); Pongrácz Szimonetta (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Puter Ferenc (A Mi Pártunk); Tivadari Zsuzsanna (Kell az Összefogás Párt)-
Hajdú-Bihar 1.DebrecenKÓSA LAJOS (Fidesz)Herpergel RóbertGulyásné Gurmai Zita (MSZP)--Murguly Mátyás--Horváth ZoltánAntal Dániel (Nemzeti Együttműködés és Megbékélés Párt); Farkas Tibor (Összefogás Párt); Gyányiné Dudás Mária Ildikó (MIÉP); Kiss Evelin (Elégedett Magyarországért Mozgalom); Kozma Attila Mátyás (Magyar Munkáspárt); Lakatos-Balog József (A Mi Pártunk); Pásku András (Iránytű Párt); Szűcs Sándor (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja)-
Hajdú-Bihar 2.DebrecenPÓSÁN LÁSZLÓ (Fidesz)Kőszeghy Ábel-Varga ZoltánOrosz TamásGörög JenőSzabados István-Mándi LászlóApáti-Gárdonyi Edina (Összefogás Párt); Fegyverneki László (Nemzeti Együttműködés és Megbékélés Párt); Nyiri László Ernő (FKgP); Orosz Attila (MIÉP); Szabó Ferenc (Iránytű Párt); Varga Imre (Munkáspárt)-
Hajdú-Bihar 3.DebrecenTASÓ LÁSZLÓ (Fidesz)Csikai József-Káposznyák IstvánKosztin MihályKiss Tamás Péter--Lakatos ÁrpádBalogh Ákos Istvánné (Összefogás Párt); Égerháziné Zubály Ibolya (Netpárt); Gál József (A Mi Pártunk); Gottdiener Éva (Családok Pártja); Hortó József (Magyarországi Cigánypárt); Lendvai Bátor Zsolt (Tenni Akarás Mozgalom); Menyhért Attila (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Nagy József (Iránytű Párt); Szepesi Gábor (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Szepesi Gábor (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Talpas János (Minden Szegényért Párt); Tóth Sándorné (Rend és Elszámoltatás Párt); Varga Zsolt László (Közös Nevező 2018)-
Hajdú-Bihar 4.BerettyóújfaluVITÁNYI ISTVÁN (Fidesz)Keresztesy GergőLencsésné Gál Mária (MSZP)--Majoros Imre--Buzinkay GyörgyBurai Zoltánné (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Edelényiné Nagy Mária (Magyar Munkáspárt); Horváth Gyula (Nemzeti Együttműködés és Megbékélés Párt); Kovácsné Csatári Éva (Kell az Összefogás Párt); Megyesi Károly (MIÉP); Nagyné Biró Erika (Iránytű Párt); Oláh Edit (Netpárt); Rézmüves Anasztázia (Szegényekért Párt); Török Beatrix (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Varga Zita (Közös Nevező 2018)-
Hajdú-Bihar 5.HajdúszoboszlóBODÓ SÁNDOR (Fidesz)Rigán IstvánDede Tamás (PM)-Szemők ZoltánRadics Péter--Kovács Imre KrisztiánBudaházy Áron (MIÉP); Cseri Melinda (Netpárt); Drotár Adrienn (Új Magyar Front Mozgalom Párt); Glatz János (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Horváth Tibor (FKgP); Kárai Imre (Hajrá Magyarország Párt); Kovács Klaudia Éva (Kell az Összefogás Párt); Lakatos János (Magyarországi Cigánypárt); Lakatos Miklós Erik (Magyarországért Demokratikus Párt); Oláh Dávid (Szegényekért Párt); Örvendi Cintia Nóra (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Sipos Sándor (Magyar Munkáspárt)Balogh Lajos; Kovács Katalin; Lakatos Gizella; Makula Krisztián; Marosi Mónika; Mikula Erzsébet; Varga Réka
Hajdú-Bihar 6.HajdúböszörményTIBA ISTVÁN (Fidesz)Demeter PálCsige Tamás (MSZP)--Tóth Tamás--Kovács RolandAndorkó László (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Apáti József (Összefogás Párt); Balogh Bettina (Magyarországi Cigánypárt); Daróczi Sándor (A Haza Pártja); Dobány László (Magyar Munkáspárt); Kiss Ferencné (MIÉP); Kiss Szabolcs (Iránytű Párt); Kovács Máté (Elégedett Magyarországért Mozgalom); Mezei Alex (Kell az Összefogás Párt); Papp Csilla (Tenni Akarás Mozgalom); Pintér Zsolt (Családok Pártja); Szitai István (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Támcsu Erzsébet (Origó Párt); Vadas Erika (Minden Szegényért Párt)-
Heves 1.EgerNYITRAI ZSOLT (Fidesz)MIRKÓCZI ÁDÁM-Kertészné Kormos Noémi-Komlósi CsabaVárady Zoltán--Barkóczi Géza (Magyarországi Cigánypárt); Barkóczi Nikoletta (Lendülettel Magyarországért); Bátori Tamás (Demokrata Párt); Berecz Anett (Haza Mindenkié Párt); Bíró Katalin (Közös Nevező 2018); Déri Jolán Erzsébet (Összefogás Párt); Komora Viktória (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Kovács Krisztián (Iránytű Párt); Malacsik Dénes (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Molnár István (Családok Pártja); Ragályi Jánosné (Rend és Elszámoltatás Párt); Tokár Zsolt (Értünk Értetek); Varga Anikó Csilla (MIÉP)Csorba László; Vámos Csaba
Heves 2.GyöngyösHORVÁTH LÁSZLÓ (Fidesz)VONA GÁBOROrosz Bálint János (MSZP)-Réz ÁgnesReichenberger János Gyula---Birtalan József (Összefogás Párt); Búzás Mónika (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Gazsi Henrietta (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Hegedűs Dávid (Rend és Elszámoltatás Párt); Nagy Gábor Elemér (Lendülettel Magyarországért); Pocsai István Zoltán (Családok Pártja); Suha Béláné (Elégedett Magyarországért Mozgalom); Szőcsi Lajos (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Töviskesné Dsupin Judit (A Haza Pártja); Zvara Zsolt (Iránytű Párt)-
Heves 3.HatvanSZABÓ ZSOLT (Fidesz)SNEIDER TAMÁSTóth Norbert (MSZP)--Tóth Norbert--Déri TiborBakos János Ignác (Lendülettel Magyarországért); Erdős Mihály (A Haza Pártja); Forgó Miklós (Iránytű Párt); Földi Dániel Jenő (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Galcsik Zsanett (Kell az Összefogás Párt); Jambrik Gézáné (Rend és Elszámoltatás Párt); Kiss Gábor (Összefogás Párt); Kovács Rita (Családok Pártja); Rézműves Róbert (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt)-
Jász-Nagykun-Szolnok 1.SzolnokKállai MáriaCsikós AttilaGyörfi Mihály (MSZP)--Kelemen István--Szekeres ÉvaBalog Gábor (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Bencsik Mihály (Magyar Munkáspárt); Farkas István (Magyarországi Cigánypárt); Farkas Olivér (Jó Út Magyar Polgári Párt); Győre István (Értünk Értetek); Káposztás Zsuzsanna (Kell az Összefogás Párt); Mester Erzsébet (Magyarországon Éló Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Pálfi Dávid (Iránytű Párt); Pásztor László (Családok Pártja); Szabó Éva (Netpárt); Szép Tivadar (MIÉP); Vallyon Roland (Magyarországért Demokratikus Párt); Varga Péter Miklósné (Aquila Párt); Veress Csilla (Összefogás Párt)-
Jász-Nagykun-Szolnok 2.JászberényPÓCS JÁNOS (Fidesz)Budai Lóránt-Gedei JózsefUrbán ImreEszes BélaCsinger Marianna-Pálffy IstvánBakos István Péterné (Kell az Összefogás Párt); Czibak László (A Mi Pártunk); Dani József (Magyarországi Cigánypárt); Farkas Zoltán (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Geiszler Tibor József (MIÉP); Horváth Zoltán (Értünk Értetek); Jámbor László (A Haza Pártja); Kalmár Dávid (Magyar Munkáspárt); Kanálos Róbert (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Kerezsiné Kádár Éva Erika (Netpárt); Keskeny Ferenc (Iránytű Párt); Klepács Antalné (Közös Nevező 2018); Oláh Pál (Magyarországért Demokratikus Párt); Pethes Ferenc (Nemzetegyesítő Mozgalom); Radics Csaba (Tenni Akarás Mozgalom); Varga Gyula (Családok Pártja); Zsákainé Fehér Mária (Összefogás Párt)-
Jász-Nagykun-Szolnok 3.KarcagKovács SándorLukács László György-Bodó Jánosné-SALLAI RÓBERT BENEDEK--Mikle RichárdBalla Leila Klaudia (Összefogás Párt); Boros István (Értünk Értetek); Burai Pálné (Iránytű Párt); Csirke Rozália (Demokrata Párt); Horváth Sándor (Magyar Munkáspárt); Madar Gyula (A haza Pártja); Magyar Ildikó Zsuzsánna (Hajrá Magyarország Párt); Páva Bertalan (A Mi Pártunk); Tóth Dezső (FKgP); Turó István (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Turó Vilmos (Tenni Akarás Mozgalom); Zsákai Zsigmond (MIÉP)-
Jász-Nagykun-Szolnok 4.TörökszentmiklósBOLDOG ISTVÁN (Fidesz)Csányi TamásRózsa Endre (MSZP)--Ecseki Virág--Matisz KárolyBuzgán András (Összefogás Párt); Dani Ferenc (Magyarországi Cigánypárt); Kádár Miklós István (Netpárt); Kántor Attila (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Kerezsi Virág Ágnes (Közös Nevező 2018); Kiss Éva (A Haza Pártja); Lakatos Edit (Magyarországért Demokratikus Párt); Pabar Gyula (MIÉP); Pusztai Róbert (Családok Pártja); Szilágyi András (Magyar Munkáspárt); Tánczos Krisztián (Iránytű Párt)-
Komárom-Esztergom 1.TatabányaBENCSIK JÁNOS (Fidesz)Boda Bánk LászlóFekete Miklós (MSZP)--Körtvélyfáy MenyhértBarna Alexandra-Novák LászlóCzinege Balázs (Nemzeti Együttműködés és Megbékélés Párt); Estók Endre (Iránytű Párt); Fülöp Péter Ferenc (Szegényekért Párt); Szalay László Gábor (MIÉP); Szücs István (Magyar Munkáspárt)Jakics Mónika Zsuzsanna
Komárom-Esztergom 2.EsztergomVÖLNER PÁL (Fidesz)Nunkovics Tibor-Vadai Ágnes-Munkácsy Béla AttilaPapp László--Ambrus Bernadett Annamária (Lendülettel Magyarországért); Hammerszky Sándor (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Horváth Zoltán Péter (Iránytű Párt); Krisztián Roland Ferenc (Családok Pártja); Nagy István (Magyar Munkáspárt); Pogány István (Összefogás Párt); Szabó Ottó Ferenc (MIÉP); Cserép János
Komárom-Esztergom 3.KomáromCZUNYINÉ BERTALAN JUDIT (Fidesz)Tóth EndreSólyom Jöran (MSZP)--Talabér GáborVelki Dávid-Lakatos BélaGéringer Gyula (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Kis Roland Péter (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Schiller Roland (Iránytű Párt); Torma Lajos (Lendülettel Magyarországért)-
Nógrád 1.SalgótarjánBecsó Károly (Fidesz)Cseresznyés István-Kovács ZsoltNógrádi NóraDömsödi GáborBetes Mona-Tóth CsabaBercsényi Zoltán (Civil Mozgalom); Bereczné Adorján Alexandra (Értünk Értetek); Buri Brigitta (Elégedetlenek Pártja); Czekó Erzsébet (Összefogás Párt); Danyi Flórián (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Drapcsik Tamás (MIÉP); Farkas Csaba (Szegényekért Párt); Fényes Józsefné (Egyenlőség Roma Párt); Hegedűsné Széll Krisztina (Közös Nevező 2018); Illés István (Elégedett Magyarországért Mozgalom); Klajbán Róbert János (Magyarországi Cigánypárt); Kubinyi Péter (Tenni Akarók Magyarországi Pártja); Ladik Szabolcs Viktor (Haza Mindenkié Párt); Molnár Dávid Márk (Családok Pártja); Nagy Attila Tibor (Magyar Munkáspárt); Nagy Péter (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Pozsgai Dávid (Hátrányos Helyzetűek Pártja); Puporka Lajos (Tenni Akarás Mozgalom); Sárközi Lajos (Magyar Demokratikus Unió); Tóthné Katona Anetta (Rend és Elszámoltatás Párt); Veres Attiláné (Opre Roma – Cigány Demokrata Néppárt); Záhonyi József (Nemzeti Zöld Koalíció)Gazsi Csaba; Radics Gyuláné; Turza Csaba
Nógrád 2.BalassagyarmatBALLA MIHÁLY (Fidesz)Dobrocsi LénárdCsukáné Szerémy Andrea (MSZP)--Gyenes Szilárd---Frankfurter Zsuzsanna (Magyar Munkáspárt); Gazsi Richárd Boldizsár (Tenni Akarók Magyarországi Pártja); Jónásné Molnár Marianna (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); László Magdolna (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Mazgon Jelena (Közös Nevező 2018); Pekár Csanád (Rend és Elszámoltatás Párt); Rácz Attila (Magyarországi Cigánypárt); Susa Vendel József (Kell az Összefogás Párt)Ráczné Baranyi Georgina
Pest 1.ÉrdARADSZKI ANDRÁS (KDNP)VÁGÓ SEBESTYÉNCsőzik László--Turcsán SzabolcsSzécsi Barbara-Gál AlexKozák István Krisztián (Tenni Akarás Mozgalom); Marton Janka (Aquila Párt); Szunai Gábor Miklós (MIÉP); Weith Katalin (Kell az Összefogás Párt)-
PEST 2.BudakesziCSENGER-ZALÁN ZSOLT (Fidesz)Császárné Kollár Tímea Annamária---SZÉL BERNADETT*Betlehem Csaba--Anyalai Béla (Magyarországi Cigánypárt); Gelencsér András (Magyarországi Munkáspárt); Kósa Sándor (Demokrata Párt)-
Pest 3.SzentendreHADHÁZY SÁNDOR (Fidesz)Pál Gábor-Király MiklósSpät JuditDrávucz ZsoltKövesdi Miklós Gábor-Vásárhelyi JuditBalogh Géza Péter (MIÉP); Bossányi Lajos Istvánné (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Dima Beáta (Rend és Elszámoltatás Párt); Holek Katalin (Összefogás Párt); Pálmai Ferenc (Magyar Munkáspárt); Szabó Zoltán (Iránytű Párt); Waszlavik Miklós (Kell az Összefogás Párt)Abonyi Géza
Pest 4.VácRÉTVÁRI BENCE (KDNP)Fehér Zsolt--Jakab ZoltánMatkovich Ilona--Juhász Béla RóbertApáthy István (Értünk Értetek); Hébel Ildikó (Összefogás Párt); Horchy Mihály (MIÉP); Maróti Lívia (Közös Nevező 2018); Simon Ferenc József (Magyar Munkáspárt)Rédai Roland
Pest 5.DunakesziTUZSON BENCE (Fidesz)Varga Zoltán Péter-Rónai Sándor----Kohut ÁkosCzoma Krisztina (Origó Párt); Fazekas Attila (Iránytű Párt); Hannl János (A Haza Pártja); Sebeők Sarolta (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt)-
Pest 6.GödöllőVÉCSEY LÁSZLÓ (Fidesz)Vig JánosMakrai Zoltán (MSZP)-Kis ImreLengyel SzilviaBősze Gábor-Molnár LászlóBertha Szilvia (Értünk Értetek); Bogdányi Norbert László (Netpárt); Gáspár György (Minden Szegényért Párt); Kanalas András (Jó Út Magyar Polgári Párt); Kiszel Józsefné (A Haza Pártja); László Attila (Hajrá Magyarország Párt); Lázók Attila (Szegényekért Párt); Mogyorósiné Kőhegyi Márta (Közös Nevező 2018); Papp János (Kell az Összefogás); Rácz Zsolt (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Vámos Péterné (Rend és Elszámoltatás Párt)-
Pest 7.VecsésSZŰCS LAJOS (Fidesz)Sas Zoltán-Nyeste AndreaTóth JuditApostol Klaudia--Kalasovszky BernadettBagó Anita (Családok Pártja); Barcsik Annamária (Összefogás Párt); Bódiné Sikari Mária (Mi Nők Párt); Elek Roland László (Elégedett Magyarországért Mozgalom); Kovács István (Magyar Munkáspárt); Lukácsi Zoltán (MIÉP); Magyar András (A Haza Pártja)-
Pest 8.SzigetszentmiklósBÓNA ZOLTÁN (Fidesz)Lupa JánosStefanik Zsolt (MSZP)--Hevényiné Danics Nikoletta--Tótok JózsefNyolc jelölt bejelentve
Pest 9.NagykátaCZERVÁN GYÖRGY (Fidesz)Bocsik JózsefTörök Zsolt (MSZP)-Mérő PéterSzalay Sándor--Kiss ZoltánKovács Istvánné (Magyar Munkáspárt); Nana Zsuzsánna Franciska (Hátrányos Helyzetűek Pártja); Rácz Lajos (Rend és Elszámoltatás Párt); Három további jelölt bejelentveMajoros Tibor bejelentve
Pest 10.MonorPOGÁCSÁS TIBOR (Fidesz)Lendvay EndreTorzsa Sándor (MSZP)-Papp RolandLutter Ferenc--Janzsó MiklósGalyas Zoltán (Hátrányos Helyzetűen Pártja); Rakita Andrea Éva(Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Négy további jelölt bejelentve
Pest 11.DabasPÁNCZÉL KÁROLY (Fidesz)Magyar PéterKücsön Sándor (MSZP)--Török László-Virányi András-Csukodi Béla Ernő (Szegényekért Párt); Galyas István Krisztián (Kell az Összefogás Párt); Gyulai Szabolcs (Hátrányos Helyzetűek Pártja); Horváth Józsefné (Jóléti Magyarországot Párt); Jakab Mihály(Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Jónás Sándor (Elégedetlenek Pártja); Kovács Gyula (Demokrata Párt); Kovács Zsuzsanna (Tenni Akarás Mozgalom); Szilvási István (Magyarországi Cigánypárt); Terkán Barabás Károly (Jó Út Magyar Polgári Párt); Három további jelölt bejelentve
Pest 12. CeglédFÖLDI LÁSZLÓ (KDNP)VOLNER JÁNOS-Szüdi János-Földi ÁronKis Viktor-Mucsinyi LeventeBicskei Kálmán Vendel (Magyarországi Cigánypárt); Fenyvesné Nádas Katalin Csilla (Nemzeti Együttműködés és Megbékélés Párt); Kiss Erzsébet (Szegényekért Párt); Rácz Aliz (Hátrányos Helyzetűek Pártja); Wajand Krisztina Katalin (Kell az Összefogás Párt); Tizennégy további jelölt bejelentve-
Somogy 1.KaposvárGELENCSÉR ATTILA (Fidesz)Miháldinecz Gábor-László ImreKerepesi TiborBusa József-Lóth FerencBerg DánielHaraszti József (Magyarországi Cigánypárt); Lakatos Jenő Róbert (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt)Nadrai Norbert József
Somogy 2.BarcsSZÁSZFALVI LÁSZLÓ (KDNP)ANDER BALÁZS-Remes GáborGyertyás LászlónéSipos Zoltán--Rózsa AndrásHorváth Péter (Nemzeti Együttműködés és Megbékélés Párt); Scsavnicsár Szabolcs (Magyarországi Cigánypárt); Tizenegy további jelölt bejelentve
Somogy 3.MarcaliMÓRING JÓZSEF ATTILA (KDNP)Steinmetz ÁdámMészáros Géza József (MSZP)--Filák Péter---Tizenegy jelölt bejelentveTóth Gábor bejelentve
Somogy 4.SiófokWITZMANN MIHÁLY (Fidesz)Potocskáné Kőrösi AnitaMagyar György-Zsiga CsabaGál Ferenc--Nagy DávidAntal László (Netpárt)
SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG 1.NyíregyházaSzabó Tünde (Fidesz)Lengyel MátéCsabai Lászlóné* (MSZP)--Szoboszlay György CsabaVajas KárolyBón BorbálaBabosi GyörgyBalogh Artúr (Magyarországi Cigánypárt); Bálint József (Netpárt); Gődény György (Közös Nevező 2018); Marosi Veronika Ágnes (Kell az Összefogás Párt); Molnár Szilárd László (Rend és Elszámoltatás Párt); Szepessy Zsolt László (Összefogás Párt); Tornai Mihályné (A Haza Pártja); Tóth Norbert (MIÉP)-
Szabolcs-Szatmár-Bereg 2.NyíregyházaVINNAI GYŐZŐ (Fidesz)Fülöp Erik-Helmeczy LászlóAmbrus MagdolnaCselószki TamásKovács Andrea-Szántó GáborFarkas István (Magyarországi Cigánypárt); File Józsefné (Netpárt); Nagy József (A Mi Pártunk); Nagy Tibor (MIÉP); Ördög Panna (Összefogás Párt); Rozsnyai Róbert (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Tóth Albert János (Közös Nevező 2018); Treszkai Ildikó (Tenni Akarás Mozgalom); Váradi György(Kell az Összefogás Párt); Két további jelölt bejelentve
Szabolcs-Szatmár-Bereg 3.KisvárdaSESZTÁK MIKLÓS (KDNP)GYÜRE CSABA-Rakóczki DénesnéHerczku TímeaMakranczi István--Matejka RitaBuzási Krisztián (Egyenlőség Roma Párt); Fodor Dezső (Összefogás Párt); Horváthné Szikszai Melinda(Elégedett Magyarországért Mozgalom); Kántor István (Családok Pártja); Kujbus Mihályné (Rend és Elszámoltatás Párt); Molnár Zoltánné (Netpárt); Perdiák János (MIÉP); Spekker József (Európai Alternatíva Párt); Tóth Péter Pál (Magyar Munkáspárt); Varga Mariann (Tenni Akarás Mozgalom); Varga Melinda (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Vass Szilvia (Kell az Összefogás Párt)Horváth József
Szabolcs-Szatmár-Bereg 4.VásárosnaményTILKI ATTILA (Fidesz)Adorján BélaBihari Miklós (MSZP)-Jóczik BálintTempfli József--Áncsán MártonDemeter Jolán Zsuzsanna (Tenni Akarás Mozgalom); Király Szilárd (Kell az Összefogás Párt); Lakatos Sándor (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Szécsi Cintia (Elégedetlenek Pártja); Virágh Tibor (Elégedett Magyarországért Mozgalom); Nyolc további jelölt bejelentveHadiné Guti IbolyaKét egyéb jelölt bejelentve
Szabolcs-Szatmár-Bereg 5.MátészalkaKOVÁCS SÁNDOR (Fidesz)APÁTI ISTVÁN-Csomáliné Rácz Erika-Tárkányi Sándor--Magyar PéterGellért Sándor (Összefogás Párt); Horváth Antal (Tenni Akarás Mozgalom); Lakatos Miklós (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Pástu Károly (Magyar Munkáspárt); Schachinger Zsolt (Közös Nevező 2018); Szabó Erzsébet (Netpárt); Takács Zoltán (MIÉP); Tizenkét további jelölt bejelentve
Szabolcs-Szatmár-Bereg 6.NyírbátorSIMON MIKLÓS (Fidesz)Kész GézaVeres János (MSZP)--Czimre József--Bankus Tibor JánosLakatos Károly (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Szlovák Zoltán (Netpárt); Tóth Béla (MIÉP); Varga József (Oxigén Párt); Négy további jelölt bejelentve
TOLNA 1.SzekszárdHORVÁTH ISTVÁN (Fidesz)Szabó Balázs György---HADHÁZY ÁKOS*Pesti VendelFarkas Gabriella-Burai Ferenc (Iránytű Párt); Kovács Irma Tünde (Minden Szegényért Párt); Nagy József (Új Magyar Front Mozgalom Párt); Nagy Sándor (Kell az Összefogás Párt); Pál Erika (Haladó Magyarországért Párt); Pál László (Sportos és Egészséges Magyarországért Párt); Tasch Ferenc (A Mi Pártunk)-
Tolna 2.DombóvárPOTÁPI ÁRPÁD JÁNOS (Fidesz)Fenyvesi Csaba Zsolt-Gecséné Slárku Szilvia-Kretz István József--Sárdi Csaba LászlóHorváth Józsefné (Európai Cigányok Demokratikus Pártja); Sárközi Szabina (Minden Szegényért Párt); Hét további jelölt bejelentve
Tolna 3.PaksSüli János(Fidesz)Bencze JánosHERINGES ANITA (MSZP)-Misli BalázsDömötörné Solymár OrsikaKiss Ferenc-Dobosi NorbertBalázs János (Közösen Egymásért Demokratikus Néppárt); Király Roland (Európai Cigányok Demokratikus Pártja); Orsós Olívia (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Orsós Zsolt (Tenni Akarás Mozgalom); Pfeifer Roxána (Haladó Magyarországért Párt); Szabados-Molnár Adrián (Minden Szegényért Párt); Egy további jelölt bejelentve
Vas 1.SzombathelyHENDE CSABA (Fidesz)Balassa PéterNemény András (MSZP)--Németh ÁkosViszlayné Pavelkovits Petra-Falta PéterBazsó Sándor János (Közös Nevező 2018); Horváth Csaba (Magyarországi Cigánypárt); Horváth Gábor (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Megyeri László (Kell az Összefogás Párt); Szakály Gábor (Hajrá Magyarország Párt); Szeidel Petra (Összefogás Párt); Hét további jelölt bejelentve-
Vas 2.SárvárÁGH PÉTER (Fidesz)Rába KálmánHorváth Attila (MSZP)--György István Péter--Kovács AttilaBazsó Ferenc (Közös Nevező 2018); Barkovics Roland (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Horváth Áron (Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja); Horváth Mercédesz (Magyarországi Cigánypárt); Jelinek Roland (Családok Pártja); Szeidel Julianna (Összefogás Párt); Szekeres Tamásné (Kell az Összefogás Párt); Tóth Sándor (MIÉP)-
Vas 3.KörmendV. NÉMETH ZSOLT (Fidesz)BANA TIBOR-Balogh TiborSzabó JuditBogáti András--Gerencsér MáriaBazsó Ferencné (Közös Nevező 2018); Beke Balázs(Szegény Emberek Magyarországért Párt); Darcsi Natália (Összefogás Párt); Sütő János Zoltán (Elégedetlenek Pártja); Három további jelölt bejelentve
Veszprém 1.VeszprémOvádi PéterVarga-Damm Andrea---Hites ViktorSzimmer Ákos-Meződi JánosNégy jelölt bejelentveKÉSZ ZOLTÁN*
Veszprém 2.BalatonfüredKONTRÁT KÁROLY (Fidesz)KEPLI LAJOS-Deák Istvánné----Kiss LászlóHárom jelölt bejelentve
VESZPRÉM 3.TapolcaFenyvesi Zoltán (Fidesz)RIG LAJOS*Kárpáti Lajos (MSZP)-Molnár TiborTakács LajosPavlovics Márk-Csermák ÉvaGyécsek Ildikó (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Hajós Erika Ibolya (Magyar Munkáspárt); Kilenc további jelölt bejelentve
Veszprém 4.PápaKOVÁCS ZOLTÁN (Fidesz)Töreki MilánGŐGÖS ZOLTÁN (MSZP)-Bányai KatalinTomán Attila--Iker ÁronGyécsek Dávid (Szegény Emberek Magyarországért Párt); Sándor Endre Géza (Origó Párt); Öt további jelölt bejelentve
Zala 1.ZalaegerszegVIGH LÁSZLÓ (Fidesz)Benke RichárdGóra Balázs (MSZP)-Bretter DávidPaksy Zoltán--Fodor ZsoltForgács Adolfné (Magyarországi Cigánypárt); Hozbor Aliz (Szegény Emberek Magyarországért Párt)
Zala 2.KeszthelyMANNINGER JENŐ (Fidesz)Weller-Jakus Tamás-Kovács ViktóriaCsontos GáborTemesvári Tibor--Elekes IstvánKét jelölt bejelentve
Zala 3.NagykanizsaCSERESNYÉS PÉTER (Fidesz)Zakó László-Horváth JácintJellinek JánosKárolyi Attila József--Polónyi TamásBogdán Dániel (Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt); Dolmányos Szilárd József (Kell az Összefogás Párt); Sütő Dávid (Elégedetlenek Pártja); Szilveszter Nikolett (Európai Cigányok Demokratikus Pártja); Hat további jelölt bejelentve